Kołysanka-rozweselanka

KOŁYSANKI DLA POTWORÓW – Rozweselanka

Na warsztaty zaprasza Katarzyna Jackowska-Enemuo – twórczyni Wędrownej Wytwórni Zdarzeń PARPARUSZA

Mówiłam już, że w mojej szafie zamieszkały dziwne Stwory-Potwory? Wyglądają okropnie, nie śpią po nocach, hałasują i przez to ja też nie mogę spać. U was też pewnie jakieś mieszkają (ciekawe gdzie). I cały czas się zastanawiam, co z nimi zrobić, jak sprawić, żeby się poczuły lepiej, uspokoiły się, zasnęły może… I mam pewien pomysł. A gdyby im zaśpiewać kołysanki? Takie ułożone specjalnie dla nich.

Właśnie do tego Was zapraszam. Będziemy wspólnie wymyślać kołysanki dla Potworów. Pomyślcie sobie o tym, co powiedzieć komuś, kto się bardzo boi? A komuś, kto się czuje samotny? Przypomnijcie sobie też Wasze ulubione kołysanki i melodie. A może sami wymyślacie melodie i na czymś gracie? Bardzo jestem ciekawa Waszych pomysłów. Zaglądajcie do Pokoju Muzyki, będziemy tu na Was czekać – ja, moje instrumenty i Stwory-Potwory co nie mogą spać.

Ten Stwór czuje się niepotrzebny. Inny jakiś. I zawsze trzyma się z boku, jak najdalej od wszystkich. Co mu powiedzieć, co mu zaśpiewać, żeby się poczuł lepiej i zechciał wyjść z tej szafy i przyjść do nas? Spróbujcie pomyśleć o słowach i melodiach, które dodadzą mu otuchy i razem ułożymy z nich kołysankę-przywoływankę.

Termin: 01.10.godz 18

Warsztaty dla dzieci 4-8lat

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Spotkanie odbywa się na zoomie. Link zostanie przesłany w dniu poprzedzającym warsztaty.

Liczba miejsc ograniczona.

#krzywda #strata