Kołysanka Otuchanka

KOŁYSANKI DLA POTWORÓW – Otuchanka

Na warsztaty zaprasza Katarzyna Jackowska-Enemuo – twórczyni Wędrownej Wytwórni Zdarzeń PARPARUSZA

Mówiłam już, że w mojej szafie zamieszkały dziwne Stwory-Potwory? Wyglądają okropnie, nie śpią po nocach, hałasują i przez to ja też nie mogę spać. U was też pewnie jakieś mieszkają (ciekawe gdzie). I cały czas się zastanawiam, co z nimi zrobić, jak sprawić, żeby się poczuły lepiej, uspokoiły się, zasnęły może… I mam pewien pomysł. A gdyby im zaśpiewać kołysanki? Takie ułożone specjalnie dla nich.

Właśnie do tego Was zapraszam. Będziemy wspólnie wymyślać kołysanki dla Potworów. Pomyślcie sobie o tym, co powiedzieć komuś, kto się bardzo boi? A komuś, kto się czuje samotny? Przypomnijcie sobie też Wasze ulubione kołysanki i melodie. A może sami wymyślacie melodie i na czymś gracie? Bardzo jestem ciekawa Waszych pomysłów. Zaglądajcie do Pokoju Muzyki, będziemy tu na Was czekać – ja, moje instrumenty i Stwory-Potwory co nie mogą spać.

Jest jeszcze jeden stwór w mojej szafie. Ten to dopiero ma życie! Szafa skrzypnie – on krzyczy: przepraszaaaaaam! Ktoś kichnie – on uważa, że to jego wina. Zalęgną się mole – on się martwi, bo to na pewno przez niego! Spróbujcie pomyśleć o takich słowach i dźwiękach, które by mu dodały otuchy. No bo przecież czasem coś się po prostu dzieje… No i wyślijcie je do mnie. Spróbujemy razem ułożyć dla niego kołysankę-otuchankę!

Termin: 08.10.godz 18

Warsztaty dla dzieci 4-8lat

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Spotkanie odbywa się na zoomie. Link zostanie przesłany w dniu poprzedzającym warsztaty.

Liczba miejsc ograniczona

#poczucie winy